Резервация

Цени и условия


8 нощувки

Самолет


01.01.1970

Екскурзия със самолет до Виетнам и Камбоджа

Код на програмата: RT-3979.

Допълнителна информация и резервация на телефони 0879 323 622, 0885 706 771, 0884 241 988 или Резервирай онлайн.

Дати:

17.04.2020 - 28.04.2020

Цени:

Тази програма не може да бъде резервирана към момента.
Свържете се с нас за информация дали и кога програмата отново ще бъде отворена за записвания и дали може да ви предложим алтернативни дати или програми.
Може също да прегледате актуалните ни предложения за .

Допълнителна информация и резервация на телефони 0879 323 622, 0885 706 771, 0884 241 988 или Резервирай онлайн.

Програма:

1

ПЪРВИ ДЕН – 17.04.2020::

ПЪРВИ ДЕН – 17.04.2020:Отпътуване от терминал 2 на летище София с полет на авиокомпания Катар Еъруейс в 13:00 ч. за Доха. Кацане в Доха в 17:50 ч. Полет за Ханой в 20:45 ч.

2

ВТОРИ ДЕН –: 18.04.2020 - Екскурзоводска програма в Ханой - Посещение на традиционното за Виетнам „Куклено шоу във вода”

ВТОРИ ДЕН – 18.04.2020:Кацане на летище „Ной Бай“ в Ханой в 07:35 ч. Посрещане от местния екскурзовод. Екскурзоводска програма в Ханой: мемориалния комплекс на Хо Ши Мин, Президентския дворец – бивша резиденция на управителите на Индокитай, къщата на Хо Ши Мин и Едноколонната пагода - най-красивата в Ханой, наричана, заради уникалната си архитектура „пагодата на Лотуса”. Обяд. Посещение на Етнографския музей, Конфуцианския храм, наричан често - Храма на литературата, известен като първият виетнамски университет, езерото Хоан Кием и храмът „Нгок Сон“. Едночасова разходка с рикша в стария квартал на Ханой. Посещение на традиционното за Виетнам „Куклено шоу във вода”. Трансфер до хотела. Настаняване. Нощувка в Ханой.

3

ТРЕТИ ДЕН – 19.04.2020:: Отпътуване за залива Ха Лонг, - Посещение на пещерата „Райския дворец“, - Разходка из легендарния залив

ТРЕТИ ДЕН – 19.04.2020:Закуска. Отпътуване за залива Ха Лонг,чието име в буквален превод означава „залива на спускащия се дракон“, включен в Списъка за световно културно и природно наследство на ЮНЕСКО. Настаняване в традиционен круизен кораб (джонка). Обяд с морски деликатеси на борда на кораба. Посещение на пещерата „Райския дворец“,впечатляваща с ботаство от хиляди сталактити и сталагмити с различни цветове, форми и размери. Завръщане на кораба. Разходка из легендарния заливмежду многобройните малки островчета. Възможност за плуване и релакс на някои от тихите и спокойни заливи. Около 15:00 часа напускане на кораба. Трансфер до Ханой. Нощувка в Ханой.

Забележка: Маршрутът на круиза може да бъде променен при лошо време.

4

ЧЕТВЪРТИ ДЕН – 20.04.2020:: Екскурзоводска програма в Дананг - „Златния мост“

ЧЕТВЪРТИ ДЕН – 20.04.2020: Закуска (сух пакет). Рано сутринта - трансфер до летището в Ханой за полет до Дананг. Кацане на летището в Дананг. Екскурзоводска програма в Дананг: трансфер до станция Ба На Хилс (имате възможност да се возите на най-дългата лифтова дъга в света с дължина над 5 км., от която ще се насладите на спиращи дъха гледки от 1487 метра над морското равнище), по път посещение на някои от старите френски вили. Обиколката ще завърши с разходка по най-новата архитектурна забележителност във Виетнам „Златния мост“, поддържан сякаш от божествени гигантски ръце. Трансфер до хотела в Дананг. Нощувка в Дананг.

5

ПЕТИ ДЕН – 21.04.2020:: Отпътуване за Хой Ан - Разглеждане на древния пристанищен град Хой Ан

ПЕТИ ДЕН – 21.04.2020:Закуска. Отпътуване за Хой Ан (около 30 км). Разглеждане на древния пристанищен град Хой Ан, част от Световното културно наследсво на ЮНЕСКО. Посещение на Японския покрит мост, най-известния архитектурен паметник в града с над 400 годишна история и Асамблейната зала на китайската конгрегация Чаоджоу, особено красива и пищно аранжирана отвън и отвътре. Възможност за пауза в местни работилници, където може да се види производството на керамични изделия и ръчно изработени мебели. Отпътуване за Дананг (около 30 км). Трансфер до летището в Дананг за полет до Сием Реап, Камбоджа. Кацане на летището в Сием Реап. Трансфер до хотела. Нощувка в Сием Реап.

6

ШЕСТИ ДЕН –: 22.04.2020 - Ангкор Том - храм „Байон” - храмов комплекс „Ангкор Ват” - храм „Ta Прохм”,

ШЕСТИ ДЕН – 22.04.2020: Закуска. Посещение на старата столица на кхмерската империя - Ангкор Том, известен с монументалните си укрепителни стени и портите украсени от скулптури на човешки лица. Градът е пресечен от две перпендикулярно разположени улици, които водят към основния храм „Байон”, събрал в себе си архитектурни елементи от будизъм и индуизъм. Разглеждане на храма. Обиколката продължава с посещение на индуисткия храм Фимеанакас, Терасата на слоновете и Терасата на прокажения крал. Обяд. Следобед разглеждане нa най-големия в света храмов комплекс „Ангкор Ват” - символ на величието на Кхмерската империя. Съчетал в себе си двете основни форми във кхмерската религиозна архитектура – „храм-планина“ и „храм-галерия“, Ангкор Ват впечатлява и с уникалната си скулптурна и барелефна украса, въздействаща и до днес със своето величие. Разходка до известнияхрам „Ta Прохм”,вплетен в гъстата растителност на камбоджанската джунгла и обгърнат от корените на огромни смокинови дървета. Нощувка в Сием Реап.

7

СЕДМИ ДЕН – 23.04.2020:: Посещение на традиционно плаващо селище. Разходка с лодка в езерото Тонле Сап

СЕДМИ ДЕН – 23.04.2020: Закуска.Посещение на традиционно плаващо селище. Разходка с лодка в езерото Тонле Сап, най-голямото езеро в Камбоджа и цяла Югоизточна Азия. Следобед - трансфер до летището за полет до Хо Ши Мин (Сайгон). Кацане на летището в Хо Ши Мин. Трансфер до хотела. Настаняване. Нощувка в Хо Ши Мин.

8

ОСМИ ДЕН – 24.04.2020:: Посещение на колоритния плаващ пазар на Кай Бе

ОСМИ ДЕН – 24.04.2020: Закуска. Отпътуване за Кай Бе – град по поречието на река Меконг. Посещение на колоритния плаващ пазар на Кай Бе. Възможност за кратка пауза в местни работилници, където може да се види начина на приготвяне на традиционна оризови кори, кокосови бонбони и пуканки. Круизът с лодката продължава по-навътре в провинцията, където можете да се насладите на спокойствието на делтата. Ще видите традиционни къщи, построени от дърво и палмови листа и ще наблюдавате живота на местните фермери – ще видите как те хващат риба или събират плодове с методи, предавани от поколения. Следобед - възможност за разходка из тесни улички и потапяне в типичната за района атмосфера. Круизът завършва в провинция Вин Лонг. Завръщане в Хо Ши Мин. Нощувка в Хо Ши Мин.

9

ДЕВЕТИ ДЕН – 25.04.2020:: подземното селище „Куши”. - обиколка на град Хо Ши Мин - катедралата Нотр Дам, Централната поща, Старата опера и Двореца на обединението.

ДЕВЕТИ ДЕН – 25.04.2020:Закуска. Отпътуване за подземното селище „Куши”.Разходка из мрежата подземни тунели, използвани от виетнамските бойци по време на войната за независимост. Следобед обиколка на град Хо Ши Минили, както западните туристи, а и местните хора предпочитат да го наричат – Сайгон: катедралата Нотр Дам, Централната поща, Старата опера и Двореца на обединението.Някога градът е бил важен търговски център и порт и тук среща са си давали виетнамци, китайци, японци, французи, холандци. Всяка от тези култури е оставила своето архитектурно и особено кулинарно наследство. Нощувка в Хо Ши Мин.

10

ДЕСЕТИ ДЕН – : 26.04.2020

ДЕСЕТИ ДЕН – 26.04.2020:Закуска. Свободно време. Трансфер до летището. Полет за Доха на авиокомпания Катар Еъруейс в 19:30 ч. Пристигане в Доха в 23:45 ч.

11

ЕДИНАДЕСЕТИ ДЕН - 27.04.2020::

ЕДИНАДЕСЕТИ ДЕН - 27.04.2020: Отпътуване за София в 07:00 ч. Кацане на терминал 2 на летище София в 12:00 ч.

Забележка: Туроператорът не носи отговорност за променено от авиопревозвача полетно разписание.

Условия за плащане, анулации и провеждане на програмата

Продължителност на полетите:

  • София – Доха - около 4 ч. и 50 мин.
  • Доха – Ханой - около 7 ч. и 15 мин.
  • Хо Ши Мин – Доха - около 7 ч. и 35 мин.
  • Доха – София - около 5 ч. 

Забележка:Туроператорът не носи отговорност за променено от авиопревозвача полетно разписание!

Цените на организираните екскурзии са пакетни, публикувани са на интернет страницата на Организатора и са изработени при следния курс: един щатски долар = 1,74 лева.

При настъпила съществена промяна във валутния курс общата пакетна цена подлежи на корекция. Нейното увеличение (намаление) следва да бъде икономически обосновано и да съответства на изменените разходи. Правото за корекции на цената (увеличение, намаление) е от изключителната компетентност на Организатора.

Условия за плащане:Записването се извършва срещу внесен депозит в размер на 50% от стойността на туристическия пакет и сключен договор за организирано пътуване. Заплащането на остатъка от изцяло дължимата сума се извършва не по-късно от 85 дни преди обявената начална дата на отпътуване.

Такса прекратяване:

  • ако прекратяването е до 18:00 ч. на третия работен ден след сключването на настоящия Договор, Потребителят не дължи такса прекратяване, в случай че настоящият Договор е сключен повече от 185 дни преди датата на отпътуване (ако това не противоречи на анулационните условия на авиопревозвача при закупени самолетни билети);
  • ако прекратяването е от 18:00 ч. на третия работен ден след сключването на настоящия Договор до 185 дни преди датата на отпътуване, таксата прекратяване е в размер на 10% от цената на туристическия пакет в лева (ако това не противоречи на анулационните условия на авиопревозвача при закупени самолетни билети);
  • ако прекратяването е от 184 до 85 дни преди датата на отпътуване, таксата прекратяване е в размер на 35% от цената на организираното пътуване в лева;
  • ако прекратяването е от 84 до 65 дни преди датата на отпътуване, таксата прекратяване е в размер на 50% от цената на организираното пътуване в лева;
  • ако прекратяването е от 64 до 35 дни преди датата на отпътуване, таксата прекратяване е в размер на 90% от цената на организираното пътуване в лева;
  • ако прекратяването е под 35 дни преди датата на отпътуване, таксата прекратяване е в размер на 100% от цената на организираното пътуване в лева;

Минимален брой записани за осъществяване на екскурзията:Екскурзията се осъществяват при минимум 15 туриста. В случай че минималният брой записани за осъществяване на екскурзията не е достигнат, туроператорът може да анулира пътуването като възстанови на пътуващия изцяло всички плащания, направени за туристическия пакет, без да дължи допълнително обезщетение. Туроператорът е длъжен да уведоми пътуващите за анулирането на екскурзията, спазвайки условията на чл. 89 ал. 7 т. 1. от ЗТ.

Местни Валути:Виетнамски Донг и Камбоджански риел.

Информация и необходими документи за издаване на туристически визи за Виетнам и Камбоджа:

  • задграничен паспорт с валидност най-малко 6 месеца след датата на завръщането;
  • Такса за издаване на многократна виетнамска визав размер на - 215 лв., издава се и се заплаща от България, попълва се визов формуляр и се предоставят валиден задграничен паспорт и 1 (една) цветна снимка с размер 4см/6 см;
  • Такса за издаване на камбоджанска визав размер на 30 долара, издава се на летище в Сием Реап /заплаща се лично на място, попълва се визов формуляр и се предоставят валиден задграничен паспорт и 2 (две) цветни снимки с размер 4см/6см;
  • Приблизителен срок за издаване: 10 дни.

Здравни изисквания:няма специални здравни изисквания.

Екскурзията не е подходяща за лица с ограничена подвижност.

Медицинската застраховкакъм туристическия пакет е с доплащане от 2 лв. на човек на ден. Полицата е с общо покритие 10 000 ЕUR и включен асистанс, като покрива възникнали медицински разноски от злополука или акутно заболяване, медицинско транспортиране и репатриране.

Туроператорът предлага на туристите да сключат застраховка „отмяна на пътуване“, която покрива разходите за прекратяване на договора за туристически пакет от страна на пътуващия.


Допълнителна информация и резервация на телефони 0879 323 622, 0885 706 771, 0884 241 988 или Резервирай онлайн.

  от 4199 лв
8 нощувки със самолет

Резервирай сега

Екскурзии извън Европа

3099 лв

Екскурзия Индия - Златният триъгълник и сафари в джунглата - 8 дни

6 нощувки със самолет

Екскурзията е осемдневна и включва 2 нощувки в Делхи, 1 нощувка в Джайпур, 2 нощувки в района на национален парк Рантамбор и 1 нощувка в Агра в хотели 4 или 5 звезди на база закуска и вечеря, самолетен билет, трансфери летище – хотел – летище, екскурзоводска програма на български, посещение на Делхи, Джайпур, Фатехпур Сикри, Агра, таксите за вход в посещаваните туристически обекти, сутрешно и следобедно сафари в парка Рантамбор. Групата е с водач – придружител от страна на българския туроператор, като на място има местен водач – екскурзовод. Беседите се правят от местния екскурзовод със симултанен превод на български от страна на водача. Вътрешните трансфери в Индия се извършват с минибус/автобус. Лети се с „Турски авиолинии” (с включени летищни такси, чекиран багаж до 30 кг и ръчен багаж до 8 кг).

6 нощувки

3555 лв

Екскурзия Шри Ланка - ноември 2025 - 11 дни

9 нощувки със самолет

Екскурзията е единадесетдневна и включва 2 нощувки в района на Дамбула, 2 нощувки в Канди, 4 нощувки на брега на Индийския океан и 1 нощувка в Коломбо в хотели четири звезди на база закуска и вечеря, самолетен билет, трансфери летище – хотел – летище, таксите за вход в посещаваните туристически обекти, екскурзоводска програма на български и посещение на приюта за слонове в Пинавала, пещерните храмове в Дамбула, скалната крепост в Сигирия, средновековна столица Полонарува, Канди, ботаническата градина в Пераденя, чаена плантация и ферма за костенурки. Групата е с водач–придружител от страна на българския туроператор, като на място има местен водач – екскурзовод. Беседите се правят от местния екскурзовод, със симултанен превод на български от страна на водача. Вътрешните трансфери в Шри Ланка се извършват с минибус/автобус. Лети се с авиокомпания „Търкиш еърлайнс” (с включени летищни такси, чекиран багаж до 30 кг и ръчен багаж 8 кг).

9 нощувки

3555 лв

Екскурзия Шри Ланка - март 2025 - 12 дни

9 нощувки със самолет

Екскурзията е дванадесетдневна и включва 2 нощувки в района на Дамбула, 2 нощувки в Канди, 4 нощувки на брега на Индийския океан и 1 нощувка в Коломбо в хотели четири звезди на база закуска и вечеря, самолетен билет, трансфери летище – хотел – летище, таксите за вход в посещаваните туристически обекти, екскурзоводска програма на български и посещение на приюта за слонове в Пинавала, пещерните храмове в Дамбула, скалната крепост в Сигирия, средновековна столица Полонарува, Канди, ботаническата градина в Пераденя, чаена плантация и ферма за костенурки. Групата е с водач–придружител от страна на българския туроператор, като на място има местен водач – екскурзовод. Беседите се правят от местния екскурзовод, със симултанен превод на български от страна на водача. Вътрешните трансфери в Шри Ланка се извършват с минибус/автобус. Лети се с авиокомпания „Търкиш еърлайнс” (с включени летищни такси, чекиран багаж до 30 кг и ръчен багаж 8 кг).

9 нощувки

4255 лв

Екскурзия Южна Индия - мистиката на Керала - 10 дни

9 нощувки със самолет

Екскурзията е десетдневна и включва 2 нощувки в Кочи, 1 нощувкa в Мунар, 1 нощувка в Перияр, 4 нощувки на брега на Индийския океан в района на Ковалам в хотели 5 звезди и 1 нощувка на борда на лодка в района на Алепей на база закуска и вечеря, 1 обяд, разходка с лодка в национален парк Перияр, посещение на спектакъл на древното храмово изкуство Катакали, самолетен билет, трансфери летище-хотел-летище, екскурзоводска програма на български, посещение на Кочи, Мунар, Национален парк Перияр, Алепей, Ковалам и таксите за вход в посещаваните туристически обекти по програмата. Групата е с водач-придружител от страна на българския туроператор, като на място има местен водач-екскурзовод. Беседите се правят от местния екскурзовод със симултанен превод на български от страна на водача. Вътрешните трансфери в Индия се извършват с минибус/автобус. Лети се с „Катарски авиолинии” (с включени летищни такси, чекиран багаж до 25 кг и ръчен багаж до 7 кг).

9 нощувки

5899 лв

Екскурзия Мексико - Канкун - обиколен тур с водач - 12 дни

9 нощувки със самолет

Екскурзията е дванадесетдневна и включва 3 нощувки със закуски в Мексико Сити, 1 нощувка със закуска в Паленке, 1 нощувка със закуска в Кампече, 1 нощувка със закуска в Мерида, 3 нощувки на база All Inclusive в района на Канкун/Ривиера Мая в хотели 3 и 4 звезди, 2 обяда, самолетни билети, трансфери летище – хотел – летище, таксите за вход в посещаваните туристически обекти и екскурзоводски услуги по описаната програма на български eзик (беседите се правят от местния екскурзовод с превод на български от страна на водача). Лети се с „Турските авиолинии“ (с включени летищни такси, чекиран багаж до 23 кг и ръчен багаж до 8 кг); вътрешият полет Мексико Сити – Виляермоса е с местна авиокомпания. Вътрешните трансфери в Мексико се извършват с микробус/автобус.

9 нощувки

6575 лв

Екскурзия Колумбия - 14 дни

11 нощувки със самолет

Екскурзията е четиринадесетдневна и включва 4 нощувки в Богота, 1 нощувка в Саленто, 3 нощувки в Меделин, 1 нощувка във Вия де Лейва и 2 нощувки в Картахена де Индиас в хотели 3*, 4* и 5*, 4 обяда в местни ресторанти, трансфери летище-хотел-летище, самолетни билети за вътрешни полети, входни такси в посещаваните туристически обекти и екскурзоводски услуги по описаната програма на български eзик (беседите се правят от местния екскурзовод с превод на български от страна на водача). Лети се с „Търкиш еърлайнс“ (с включени летищни такси, чекиран багаж до 23 кг и ръчен багаж до 10 кг); Вътрешните полети Богота – Армения (Перейра), Перейра – Меделин, Картахена – Богота и Богота – Картахена са с местни авиокомпании. Трансферите и екскурзиите в Колумбия се извършват с микробус/автобус.

11 нощувки

6999 лв

Екскурзия Величието на Япония - есен 2025 - с Катарски авиолинии - 12 дни

9 нощувки със самолет

Токио – Йокохама – Камакура – Фуджи – Мацумото – Такаяма – Ширакава-го/Огимаши – Каназава – Киото – Нара – Осака Екскурзията е дванадесетдневна и включва 2 нощувки в Токио, 1 нощувка в  Кавагучико, 1 нощувка в Мацумото, 1 нощувка в Каназава, 2 нощувки в Киото и 2 нощувки в Осака в хотели 3 звезди на база закуска, обеди и богата екскурзоводска програма в Токио, Камакура, Йокохама, Фуджи, Мацумото, Такаяма, Ширакава-го и Огимачи, Каназава, Киото, Нара и Осака. Пакетната цена на екскурзията включва таксите за вход в посещаваните туристически обекти и билет за влака - стрела Осака-Токио. Групата е с водач - придружител от страна на българския туроператор, като на място има местен водач - екскурзовод. Беседите се правят от местния екскурзовод със симултанен превод на български от страна на водача. Вътрешните трансфери в Япония се извършват с автобус/микробус. Лети се с авиокомпания „Катар еъруейз“ (с включени летищни такси, 1 чекиран багаж до 25 кг и 1 ръчен багаж до 7 кг).

9 нощувки

6999 лв

Екскурзия Перу - 15 дни

13 нощувки със самолет

Екскурзията е петнадесетдневна с 4 нощувки в Лима, 1 нощувка в Наска, 1 нощувки в Арекипа, 1 нощувка в Чивай, 2 нощувки в Пуно, 3 нощувки в Куско и 1 нощувка в Агуас Калиентес (Мачу Пикчу) в хотели 3* и 4* със закуски и 5 обяда. Пакетната цена включва самолетни билети, трансфери летище – хотел – летище, таксите за вход в посещаваните туристически обекти и екскурзоводски услуги по описаната програма на български eзик. Групата е с водач – придружител от страна на  туроператора, като на място има местен водач – екскурзовод. Беседите се правят от местния екскурзовод, със симултанен превод на български от страна на водача. Лети се с  „България Еър” и „Иберия“ (с включени летищни такси, чекиран багаж до 23 кг и ръчен багаж до 8 кг); вътрешните полети Лима – Арекипа и Куско – Лима са с местни авиокомпании. Вътрешните трансфери в Перу се извършват с индивидуален за групата микробус/автобус.

13 нощувки

6999 лв

Екскурзия Величието на Япония - есен 2025 - с Луфтханза - 11 дни

9 нощувки със самолет

Токио – Йокохама – Камакура – Фуджи – Мацумото – Такаяма – Ширакава-го/Огимаши – Каназава – Киото – Нара – Осака Екскурзията е единадесетдневна и включва 2 нощувки в Токио, 1 нощувка в Кавагучико, 1 нощувка в Мацумото, 1 нощувка в Каназава, 2 нощувки в Киото и 2 нощувки в Осака в хотели 3 звезди на база закуска, обеди и богата екскурзоводска програма в Токио, Камакура, Йокохама, Фуджи, Мацумото, Такаяма, Ширакава-го и Огимачи, Каназава, Киото, Нара и Осака. Пакетната цена на екскурзията включва таксите за вход в посещаваните туристически обекти и билет за влака - стрела Токио – Йокохама. Групата е с водач - придружител от страна на българския туроператор, като на място има местен водач - екскурзовод. Беседите се правят от местния екскурзовод със симултанен превод на български от страна на водача. Вътрешните трансфери в Япония се извършват с автобус/микробус. Лети се с авиокомпания „Луфтханза“ (с включени летищни такси, 1 чекиран багаж до 23 кг и 1 ръчен багаж до 8 кг).

9 нощувки

7099 лв

Екскурзия Величието на Япония - есен 2025 - с Турски авиолинии - 12 дни

9 нощувки със самолет

Токио – Йокохама – Камакура – Фуджи – Мацумото – Такаяма – Ширакава-го/Огимаши – Каназава – Киото – Нара – Осака Екскурзията е дванадесетдневна и включва 2 нощувки в Токио, 1 нощувка в  Кавагучико, 1 нощувка в Мацумото, 1 нощувка в Каназава, 2 нощувки в Киото и 2 нощувки в Осака в хотели 3 звезди на база закуска, обеди и богата екскурзоводска програма в Токио, Камакура, Йокохама, Фуджи, Мацумото, Такаяма, Ширакава-го и Огимачи, Каназава, Киото, Нара и Осака. Пакетната цена на екскурзията включва таксите за вход в посещаваните туристически обекти и билет за влака - стрела Осака-Токио. Групата е с водач - придружител от страна на българския туроператор, като на място има местен водач - екскурзовод. Беседите се правят от местния екскурзовод със симултанен превод на български от страна на водача. Вътрешните трансфери в Япония се извършват с автобус/микробус. Лети се с авиокомпания „Търкиш еърлайнс“ (с включени летищни такси, 1 чекиран багаж до 30 кг и 1 ръчен багаж до 8 кг).

9 нощувки

7549 лв

Екскурзия Величието на Япония по време на цъфтежа на вишните - промоция - 450 лева отстъпка - 11 дни

9 нощувки със самолет

Токио – Йокохама – Камакура – Фуджи – Мацумото – Такаяма – Ширакава-го/Огимачи – Каназава – Киото – Нара - Осака Екскурзията е единадесетдневна и включва 2 нощувки в Токио, 1 нощувка в  Кавагучико, 1 нощувка в Мацумото, 1 нощувка в Каназава, 2 нощувки в Киото и 2 нощувки в Осака в хотели 3 звезди на база закуска, обеди и богата екскурзоводска програма в Токио, Камакура, Йокохама, Фуджи, Мацумото, Такаяма, Ширакава-го и Огимаши, Каназава, Киото, Нара и Осака. Пакетната цена на екскурзията включва таксите за вход в посещаваните туристически обекти и билет за влака - стрела Токио - Йокохама. Групата е с водач - придружител от страна на българския туроператор, като на място има местен водач - екскурзовод. Беседите се правят от местния екскурзовод със симултанен превод на български от страна на водача. Вътрешните трансфери в Япония се извършват с автобус/микробус. Лети се с авиокомпания „Луфтханза“ (с включени летищни такси, 1 чекиран багаж до 23 кг и 1 ръчен багаж до 8 кг).

9 нощувки

Екскурзии в чужбина - гарантирани групи

Екскурзии в чужбина