Резервация

Цени и условия


6 нощувки

Самолет


01.01.1970

Екскурзия със самолет до Белгия и Холандия

Код на програмата: RT-3165.

Допълнителна информация и резервация на телефони 0879 323 622, 0885 706 771, 0884 241 988 или Резервирай онлайн.

Дати и цени:

Хотели по програмата

Настаняването е на база нощувка и закуска в хотели 3 звезди.


Цената включва

Самолетен билет;
Летищни такси;
1 бр. салонен багаж;
1 бр. чекиран багаж;
Съответния брой нощувки + закуски;
Транспорт с автобус по програмата;
Екскурзоводски услуги.

Цената не включва

Трансфери летище – хотел – летище;
Таксите за вход в музеи, билети за корабчета, градски транспорт и пр.;
Посещение на Райкс Музеум и на музея на Ван Гог;
Посещение на парка Кьокенхоф;
Слушалки по време на обиколките;
Медицинска застраховка;
Застраховка Oтмяна на пътуване;
PCR или антигенен тест, в случай че такива са нужни;
Градска такса (city tax);
Разходи от личен характер.

Допълнителни услуги (срещу доплащане)

  • Райкс Мюзиум - 56 BGN;
  • Музея на Ван Гог - 56 BGN;

Допълнителна информация и резервация на телефони 0879 323 622, 0885 706 771, 0884 241 988 или Резервирай онлайн.

Програма:

1

ПЪРВИ ДЕН:

ПЪРВИ ДЕН – Полет София – Брюксел (трансферът летище – хотел не е включен в цената на екскурзията). Настаняване. Нощувка.

2

ВТОРИ ДЕН: Разглеждане на забележителностите на Брюксел

ВТОРИ ДЕН – Закуска. Разглеждане на забележителностите на Брюксел:„Гран плас”, статуята на Малкия Жулиен, Църквата „Сен Никола”, „Плас дю Пети Саблон” и „Плас дю Гран Саблон”, Катедралата „Св. Св. Михаил и Гудула”, Кралския дворец и парка на Брюксел, галериите „Сент Юбер” (магазини и кафенета). Следобед - свободно време с възможност за посещение на историческия музей на Брюксел (притежаващ третата по богатство сбирка на мумии в света след Историческия музей в Кайро и Британския музей). Нощувка.

3

ТРЕТИ ДЕН : разходка до Хейзел парк - Атомиома. - Екскурзия до Гент и Брюж. - Гент - Разходка из старата част на града - посещение на Брюж - Разглеждане на стария град - разходка с корабче по каналите

ТРЕТИ ДЕН – Закуска. Сутринта – разходка до Хейзел парк – кратка фотопауза на Атомиома.Екскурзия до Гент и Брюж. Гент е духовната столица на Фландрия, родно място на Карл V (1500 г. – 1558 г.) – един от най-великите владетели в европейската история, за когото се твърди, че едва ли е знаел всичките си титли и корони и че слънцето никога не е залязвало над владенията му. Днес Гент е оживен туристически център, второ по големина пристанище на Белгия, след Антверпен. Построен върху многобройни островчета на мястото, където р. Лис се влива в р. Шелда, градът е прорязан от множество канали и потапя посетителя в интимната поезия на своите кейове и в изключителната атмосфера на своите паметници с дълга история. Разходка из старата част на града– катедралата, часовниковата кула, кметството, моста Сен Мишел, Кея на тревите, зеленчуковия пазар, Петъчния пазар, Кея на жерава, замъка на графовете на Фландрия. Следобед – посещение на Брюж, наричан още „Северната Венеция”. Брюж е един от най-привлекателните белгийски градове, мистичен и спокоен, като че току-що излязъл от Средновековието със своите тухлени къщи, потъмнели от патината на времето, с благородните фасади на своите обществени сгради и дворци, със своите църкви с островърхи камбанарии, сгушени покрай каналите, в които кротко и величествено плуват лебеди. Разглеждане на стария град– Бегиненхоф, някогашната болница „Св. Йоан” (днес музей на Мемлинг), Площада на бъчварите („Плас де Таньор”), „Гран плас”, халите, „Плас дю Бур”, базиликата „Сен Сан”, в която се пази стъкленица с Кръвта Христова, Кметството, Зеления кей (Льо Ке Вер), Кея на броеницата (Ке дю Розер). Възможност за разходка с корабче по каналите (цената на билета за корабчето, която е около 10 евро, не е включена в цената на екскурзията). Вечерта – завръщане в Брюксел. Нощувка.

4

ЧЕТВЪРТИ ДЕН: Престой и разглеждане на Антверпен - Ротердам (панорамна обиколка и възможност за посещение на Еуромаст тауър)

ЧЕТВЪРТИ ДЕН – Закуска. Отпътуване за Нидерландия. Престой и разглеждане на Антверпен– вторият по големина град в Белгия и едно от най-големите европейски пристанища, център на диамантената търговия и индустрия, но и един от най-привлекателните за туристите градове в северна Европа, градът на Рубенс и неговата школа, приютяващ една от най-големите катедрали на стария континент (обиколка на стария град - замъка „Стен”, „Гран Плас”, Кметството, Катедралата, къщата на Рубенс) и на Ротердам (панорамна обиколка и възможност за посещение на Еуромаст тауър). Вечерта настаняване в хотел в Амстердам или околности. Нощувка.

5

ПЕТИ ДЕН : Обиколка на Амстердам - Разходка по каналите - Посещение на фабрика за диаманти. - Паркът затваря в края на месец май.

ПЕТИ ДЕН – Закуска.Обиколка на Амстердам: централния площад „Дам”, Кралския дворец, Новата църква, Националния паметник на Освобождението, квартала „Йордан”, Бегиненхоф, цветния пазар, площад „Рембранд”. Разходка по каналите (цената на билета за корабчето, която е около 12 евро, не е включена в пакетната цена на екскурзията). Посещение на фабрика за диаманти. Свободно време или, при екскурзията с дата на отпътуване 16.04.2023 - възможност за посещение на парка „Кьокенхоф”. Това е най-големият парк с луковични цветя в Европа. Цена 63 лв. за възрастни и 43 лв. за деца до 11 г. (в цената се включва: транспорт до парка и входна такса; услугата се заявява и заплаща в България, а не на място). Екскурзията се организира при минимум 15 човека. Паркът затваря в края на месец май.Нощувка.

6

ШЕСТИ ДЕН : посещение на Райкс Музеум и на музея на Ван Гог. - Цена за Райкс Музеум - Цена за музея на Ван Гог

ШЕСТИ ДЕН – Закуска. Свободно време. Възможност за посещение на Райкс Музеум и на музея на Ван Гог.Тъй като в двата музея обикновено опашките са големи, предлагаме предварителна резервация и закупуване на билети за влизане в определен час. Цена за Райкс Музеум: 56 лв. за възрастни и 8 лв. за деца до 17 г. Цена за музея на Ван Гог: 56 лв. за възрастни и 8 лв. за деца до 17 г. Тези цени включват цената на билета за вход в съответния музей и такса резервация. Часовете за посещение на двата музея се правят обикновено в един ден, последователно, и се съобразяват с конкретната програма на групата. За точните часове на резервациите можем да Ви информираме 15 дни преди датата на отпътуването. При покачване цената на билетите за музеите, туроператорът си запазва правото да коригира цената на тези две услуги.

7

СЕДМИ ДЕН :

СЕДМИ ДЕН – Закуска. Полет Амстердам – София (трансферът хотел – летище не е включен в цената на екскурзията).

Условия за плащане, анулации и провеждане на програмата

Забележки:

  • При екскурзията с дата на отпътуване 16.04.2023 г. ще имате възможност да се насладите на цъфтежа на луковичните цветя в парка „Кьокенхоф“.За останалите дати тази услуга не се предлага, тъй като паркът затваря в края на месец май;
  • Пакетната цена не включва трансферите летище-хотел първия ден и хотел-летище последния ден от програмата. Цена за трансфери се предоставя при запитване.

Възможно е през 2023 г. да се въведе заплащането на сити-такса, която е от порядъка на 1 – 3 евро на човек на ден. В случай че такава бъде въведена, тя се заплаща от туристите на рецепцията на хотела преди отпътуването.

Здравни изисквания:няма специални здравни изисквания.

Условия по договора

Условия за плащане:Записването се извършва срещу внесен депозит в размер на 50% от стойността на самолетните пакети и сключен договор за туристически пакет. Заплащането на остатъка от изцяло дължимата сума се извършва не по-късно от 30 дни преди обявената начална дата на отпътуване.

Такса прекратяване:

  • ако прекратяването е до 18:00 ч. на третия работен ден след сключването на настоящия Договор, Пътуващият не дължи такса прекратяване, в случай че настоящият Договор е сключен повече от 50 дни преди датата на отпътуване (ако това не противоречи на анулационните условия на авиопревозвача при закупени самолетни билети);
  • ако прекратяването е от 18:00 ч. на третия работен ден след сключването на настоящия Договор до 50 дни преди датата на отпътуване, таксата прекратяване е в размер на 20% от цената на туристическия пакет в лева (ако това не противоречи на анулационните условия на авиопревозвача при закупени самолетни билети);
  • ако прекратяването е от 49 до 21 дни преди датата на отпътуване, таксата прекратяване е в размер на 50% от цената на организираното пътуване в лева (ако това не противоречи на анулационните условия на авиопревозвача при закупени самолетни билети);
  • ако прекратяването е от 20 до 10 дни преди датата на отпътуване, таксата прекратяване е в размер на 80% от цената на организираното пътуване в лева;
  • ако прекратяването е под 10 дни преди датата на отпътуване, таксата прекратяване е в размер на 99% от цената на организираното пътуване в лева.

Минимален брой записани за осъществяване на екскурзията: Всички самолетни екскурзии се осъществяват при минимум 6 туриста. В случай че минималният брой записани за осъществяване на екскурзията не е достигнат, туроператорът може да анулира пътуването като възстанови на пътуващия изцяло всички плащания, направени за туристическия пакет, без да дължи допълнително обезщетение. Туроператорът е длъжен да уведоми пътуващите за анулирането на екскурзията, спазвайки условията на чл. 89 ал. 7 т. 1. от ЗТ.

Медицинската застраховкакъм туристическия пакет е с доплащане от 2 лв. на човек на ден. Полицата е с общо покритие 10 000 ЕUR и включен асистанс, като покрива възникнали медицински разноски от злополука или акутно заболяване, медицинско транспортиране и репатриране.

Туроператорът предлага на туристите да сключат застраховка „отмяна на пътуване“, която покрива разходите за прекратяване на договора за туристически пакет от страна на пътуващия.

Екскурзията не е подходяща за лица с ограничена подвижност.

Паспортни и визови изисквания: До държави от ЕС и Сърбия, Македония, Албания, Босна и Херцеговина, Черна Гора, Швейцария, Швеция, Финландия, Норвегия и Исландия се пътува с валидна лична карта. До всички останали държави се пътува с международен паспорт, валиден най-малко 6 месеца след датата на завръщане.

Поради нестабилните цени на авиогоривото, които се покачват непрекъснато и непредвидимо, е възможно въвеждане на доплащане в размер на промяната на цената на горивните такси. Записаните по програмата клиенти ще бъдат уведомявани веднага, в случай че такова доплащане се наложи.


Допълнителна информация и резервация на телефони 0879 323 622, 0885 706 771, 0884 241 988 или Резервирай онлайн.

  от 2188 лв
6 нощувки със самолет

Резервирай сега

Екскурзии в чужбина